طراحی تابلو بنر مغازه | اس مووی
درخواست فیلم و سریال
کانال تلگرام ما
تبلیغات

طراحی تابلو بنر مغازه

طراحی تابلو بنر مغازه

طراحی تابلو بنر مغازه

طراحی تابلو بنر مغازه

یکی از جدید ترین خدماتی که توسط مجموعه پارسی طرح انجام می شود ^ طراحی تابلو مغازه ^ در ابعاد و شکل های مختلف می باشد ، برای ما تفاوتی ندارد که یک تابلو مغازه در چه فرم یا حالتی باشد ، ما در همه شرایط می توانیم طراحی مدرن و جدیدی با توجه به چارچوب تعیین شده برای شما انجام دهیم . ما خوب میدانیم یک تبلیغات محیطی چقدر می تواند در جذب مشتری برای شما نقش داشته باشد . ما خوب می دانیم رقبای شما بی کار نشصته اند و همواره در تلاش هستند تا بیشتر از شما مشتری داشته باشند . یکی از دلایلی که باعث می شود شما بیش از گذشته به فکر بروزرسانی و فعالیت تبلیغات در حوزه کسب و کار خود باشید همین دلیل است و این یک جذابیت بوده که دشواری های خاص خود را هم همراه دارد .

۳ ویژگی مهمی که باید یک تابلو تبلیغاتی مغازه داشته باشد :

۱ – به هیچ عنوان شلوغ و پر متن و تصویر نباشد .

این آیتم یک مورد بسیار مهم است . اصلا نباید در تابلوی خود تصویر یا المان پیچیده و یا متن زیادی داشته باشبد . مطمئنا با اینکار اولین کارت زرد تبلیغاتی را گرفته اید و هزینه خود را دور ریخته اید .

۲ – بهترین رنگ برای تابلو مغازه

خیلی ها از ما میپرسند برای تبلیغات یا خصوصا تابلو مغازه یا فروشگاه خود چه رنگی پیشنهاد میکنید ، پاسخ این سوال کامل واضح است ، ما در ^ پارسی طرح ^همچنان بر این باور هستیم  که هیچ رنگی ثابت نیست و نمی توان از پیش تعریف کرد که این رنگ می تواند برای شما مناسب باشد یا خیر . ما همانند طرح های که مرتبط با طراحی بنر و سایر موارد می باشد ، در تابلو ها هم به این شکل در ابتدا موضوع کسب و کار را بررسی می کنیم ، تابلوی رقبای شما در محل کسب را مورد ارزایی قرار داده و همچنین با در نظر گرفتن چارچوب تم کاری طرح ، بهترین رنگ را انتخاب میکنیم . که هم بتواند در جذب مخاطب برای مفید باشد هم از طراحی بصری خوبی برخودار باشد .

آیا استفاده از لوگو کسب و کار در تابلو مغازه الزامی است ؟

الزامی برای استفاده از آرم کسب و کار وجود ندارد ، اما همواره پیشنهاد می شود از لوگوی خود در تابلوی مغازه استفاده نمایید . در صورتی که به یک آرم حرفه ای احتیاج دارید ، پیشنهاد می کنید از صفحه طراحی لوگوی ما دیدن کنید ( مشاهده نمونه لوگو )  

Rate this post
  • : 0
  • : 15 views

بدون دیدگاه


تمامی حقوق برای اس مووی محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع حرام میباشد .