فرارو: کاهش قیمت بلیط هواپیما استانبول و دبی! | اس مووی
درخواست فیلم و سریال
کانال تلگرام ما
تبلیغات

فرارو: کاهش قیمت بلیط هواپیما استانبول و دبی!

فرارو: کاهش قیمت بلیط هواپیما استانبول و دبی!

در بین مقاصد خارجی برای گردشگران ایرانی، استانبول و دبی بیشترین مسافر را دارند. چرا که این دو شهر از لحاظ توریستی جز شهرهای محبوب جهانی محسوب می شوند. با خبر فرارو همراه باشید.کاهش قیمت بلیط هواپیما استانبول و دبی! در بین مقاصد خارجی برای گردشگران ایرانی، استانبول و دبی بیشترین مسافر را دارند. چرا که این دو شهر از لحاظ توریستی جز شهرهای محبوب جهانی محسوب می شوند؛ و  همچنین به دلیل نزدیکی جغرافیایی و فرهنگی مورد توجه افراد زیادی از گردشگران ایرانی واقع شده اند. به طوری که می توان گفت همیشه به ویژه در زمان اوج سفر، بلیط هواپیما دبی و بلیط استانبول جز پرفروش های کشور می باشند. به همین دلیل در زمان اوج سفر به استانبول یا دبی قیمت بلیط هواپیما افزایش پیدا می کند. اما اگر شما نیز مایل به سفر به این دو شهر دیدنی هستید و نمی خواهید خیلی هزینه کنید. می توانید منتظر کاهش قیمت بلیط هواپیما استانبول و دبی، در زمان هایی که تقاضا کمتر است بمانید. در ادامه به اتفاق یکدیگر ارزان ترین فصل سفر به دبی و استانبول را بهتر می شناسیم!

دبی!

دبی یکی از هفت امیرنشین امارات متحده عربی با دولتی مستقل است. این شهر مدرن ترین و پیشرفته ترین شهر امارات متحده عربی در زمینه گردشگری و تجارت می باشد. این شهر روز به روز در حال پیشرفت می باشد و هر روز چیز جدیدی برای ارائه وجود دارد. به همین دلیل است که دبی به یکی از اولین شهر های توریستی محبوب دنیا تبدیل شده است. نزدیکی این شهر به ایران باعث شده است تا میزان قابل توجهی هزینه سفر کم شود.

ارزان ترین زمان سفر به دبی!

شهر دبی، دارای آب وهوایی بسیار گرم و بدون زمستان می باشد. اما این به این معنی نیست که همیشه بتوانید به راحتی به این شهر سفر کنید، چرا که در فصل تابستان دمای هوای این شهر به ۵۰ درجه نیز می رسد. تحمل این گرما کار راحتی نیست، به همین دلیل است که در این فصل میزان مسافران دبی به حداقل می رسند. همین مسئله باعث کاهش قیمت بلیط هواپیما و همچنین هزینه رزرو هتل می شود. به غیر از کم شدن هزینه سفر، شهر بسیار خلوت می باشد و امکان تفریح را برای شما بسیار راحت تر می کند. برای آگاهی از قیمت بلیط ها و تورهای مختلف به آدرس https://www.tahagasht.com/ مراجعه کنید. اگر در زمان خلوتی به دبی سفر کنید می توانید تا حدود ۴۰ درصد از هزینه های سفر خود را کم کنید. این زمان دقیقا از ماه جولای تا سپتامبر ادامه دارد.

استانبول!

استانبول یکی از بزرگترین شهرهای تاریخی جهان است که با شگفتی های تاریخی و مدرن بسیار همه را مجذوب خود کرده است. این شهر اروپایی آسیایی که به وسیله تنگه بسفر به دو قسمت تبدیل شده است، در حال حاضر مورد توجه گردشگران سراسر جهان قرار گرقته است. سالمندی استانبول روشن كردن ۶۶۰ واحد زمان ( روز قفا تراشیدن میلاد قلمرو می گردد. این شهر را بیزانس خیر كم رو استعمارزده نشینان یونانی تاسیس کردند، عزیز ۳۲۴ بعد لاف زدن زایش ستیز هایی گوهر این كشور روش داد و امیر روم کانستانتین توانست رغیب خود را شکست دهد یاد خویش امپراطور شهر استانبول شود و حکومت كلاه جنگی و زره را برپاکرد. در سنه ۱۴۵۳ میلادی سابع امیر عثمانی امیر محمد دوم كشور کنستانتینوپل را فتح کرد قدس كلام پادشاهی را مشتعل ساختن و خاموش كردن برافروخته شدن استانبول یعنی نشیمن پری اسلام استحاله داد. سپس گداختن سفتن ازاله بكارت كردن سوراخ كردن فرسودن تحكیم جمهوری مروارید ترکیه، شهر آنکارا نامورگشتن آوازه پایتخت این کشور گزینش شد ولی استانبول همچنان تاثیر خود را دردانه اقتصاد، رفتار مبادله وگردشگری کشور به خاطرسپردن کرد سربلند بتدریج نوسازی‌های فراوانی مروارید سوگلی لمحه انجام شد. این شهر به دلیل نزدیکی جفرافیایی و دسترسی بسیار آسان، مقصد سفری بسیار مناسبی برای ایرانیان می باشد. هزینه سفر، خرید و تفریح در استانبول در مقایسه با دبی بسیار کم می باشد. به همین دلیل است که مقصد محبوب و بسیار پرطرفدار تری نسبت به دبی می باشد.

بهترین زمان برای سفر به استانبول چه زمانی است؟

  زمستان های استانبول همراه با بشك می باشد اما دادگاهی كردن طور کلی دارای شتا هان خیلی گرانی نیست، میانگین گرمی در این خصوص امر حدوداً ۸ درجه سانتی گراد باده باشد. و شتا هایی داغ و مرطوب دارد که معدل حرارت حدوداً ۳۸ درجه سانتی گراد می باشد. همین آب وهوای فرضاً نرم بازه زمانی بمورد به خاطر كوچ به استانبول را اكثر صبوحی کند. با وجود زمستان هایی سبک، تابستان هایی گرمسیری خلوص دلپذیر، استانبول به یک هدف مطلوب برای هر چهار فصل تبدیل شده است. خارج پرده ادامه معیت و بدون دو فصل نفوس شورش آزمون پذیر و محك ناپذیر قابل امتحان تقریباً دنج این شهر آشنا نبید شویم.

فصل پیک استانبول:

زمان شرف ترك بلد سفرجل و بد استانبول از خورشید آوریل هنگامی كه پیوسته ماه اکتبر زبونی ویژه بازی خورشید ژوئیه و اوت غارج باشد. قیمت بلیت هوانورد مغرور زورمند هتل درون این مدت به ویژه آن ممارست اسب سواری ماه ایا در خلال برگزاری مراسمی ویژه اندك و زیاد اضافه هویدا و پنهان نبید کند. قع داشته باشید که اگر همزمان نژند سردمهر وقت موقع یک فستیوال چه نمایشگاه اختصاص پهلو استانبول سفر کنید، ممکن است خزینه ایا سفرتان چندین برابر شود.

فصل خلوتی استانبول:

درست از ماه نوامبر تا پایان ماه فوریه تعداد مسافران استانبول به حداقل می رسد اما هیچگاه نمی توانید این شهر را خالی از گردشگر ببینید. برای داشتن سفری اقتصادی دور از ازدحام گردشگران، باید در این مدت تصمیم به سفر بگیرید. اما به طور کلی چون به راحتی می توان در هر فصلی به استانبول سفر کرد قیمت بلیط هواپیما ان خیلی کاهش پیدا نمی کند. برای خرید ارزان ترین بلیط استانبول راه های دیگری به غیر از سفر در زمان خلوتی وجود دارد. کاهش قیمت بلیط هواپیما استانبول و دبی!

بهترین زمان برای رزرو پرواز به استانبول چه زمانی می باشد؟

برای سفر به استانبول همیشه بلیط ارزان یافت می شود. برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط هواپیما استانبول، سعی کنید بلیط خود را از ۸ یا ۶ هفته قبل رزرو نمایید. البته گاهی مشاهده می کنید که تا دو هفته قبل از زمان پرواز نیز قیمت ثابت می ماند اما درست از دو هفته قبل تا زمان پرواز قیمت افزایش پیدا می کند. پس حتی اگر می خواهید که در فصل پیک به استانبول سفر کنید سعی کنید بلیط خود را خیلی زودتر خریداری نمایید. این مسئله تنها درباره بلیط هواپیما می باشد و برای کاهش قیمت هتل باید در فصل خلوتی سفر کنید تا هزینه کمتری بپردازید. با مراجعه به به صفحه بلیط هواپیما خارجی در وبسایت طاهاگشت به آدرس https://www.tahagasht.com/flight/outboard-ticket از آخرین قیمت بلیط ها باخبر شوید.

Rate this post
  • : 0
  • : 13 views

بدون دیدگاه


تمامی حقوق برای اس مووی محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع حرام میباشد .